Menu
Alışveriş Sepetim

Önlük

Kadın Robalı Ceket Yaka Orta Boy Önlük Bambina Tekstil tarafından üretilen kaliteli ve şık bir şekilde tasarlanmış, sağlık sektöründe çalışan kadınlara yönelik bir medikal giyim ürünüdür. Özellikle hemşire forması olarak kullanılabilecek robalı ceket yaka orta boy önlükler terletmeyen ve nefes a..
229,90TL Vergiler Hariç:212,87TL
Kadın Robalı Ceket Yaka Uzun Boy Önlük sağlık sektöründe çalışan kadınlar için Bambina Tekstil kalitesiyle üretilmiş medikal giysi modellerindendir. Robalı Ceket yaka uzun boy önlükler hemşire forması ya da doktor forması olarak rahatlıkla kullanılabilir, oldukça fonksiyonel ve sağlamdır. Nefes ..
229,90TL Vergiler Hariç:212,87TL
Bambina Tekstil tarafından şık ve kaliteli bir şekilde tasarlanan Kadın Robalı Hâkim Yaka Orta Boy Önlük sağlık sektöründe çalışan kadınların özellikle hemşire forma olarak kullanabilecekleri fonksiyonel bir medikal giyim ürünüdür. Nefes alabilen ve terletmeyen kaliteli kumaştan üretilen Hâkim Y..
229,90TL Vergiler Hariç:212,87TL
Kadın Robalı Hâkim Yaka Uzun Boy Önlük Bambina Tekstil’in sağlık çalışanları için ürettiği kaliteli ve sağlam medikal giyim ürünüdür. Kadınların doktor ya da hemşire önlüğü olarak kullanabilecekleri robalı hâkim yaka uzun boy önlük terletmeyen ve nefes alan alpaka kumaştan üretilmiştir. Her mevs..
229,90TL Vergiler Hariç:212,87TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)