Menu
Alışveriş Sepetim

Sander Nitril İş Eldiveni No: 9 Sarı

Sander Nitril İş Eldiveni No: 9  Sarı
Sander Nitril İş Eldiveni No: 9 Sarı
  • Stok Durumu: Stokta
  • Model: SNE-09
15,00TL
Vergiler Hariç: 13,89TL

Sander Nitril İş Eldiveni No: 9  Sarı                                                                                                                    İplik : %100 Pamuklu


Kaplama : %100 doğal lateks ve nitril karışımlı

Beden : 9

Renk : SARI 


Isıya ve sürtünmelere karşı dayanıklılık sağlar. %100 doğal lateks kaplaması esneklik, mekanik direnç ve yağ tutmama özelliğinden dolayı yırtılma, delinme ve sürtünmeye karşı mükemmel bir koruma sağlar. PVC ve hafif deri eldivenlere alternatif olarak el sağlığına karşı en uygun eldiven alternatifidir. Değişik bedenlerde mevcut olmasından dolayı ele rahatlıkla oturur ve eldivenin kullanım süresini arttırır. Genel koruma amaçlı kullanılan, uzun ömürlü, doğaya dönüşümlü Yerli Üretim CE belgeli iş eldiveni dir.


ÇALIŞMA ALANLARI : Montaj-İnşaat-Transport-Metal İşlerinde-Paketleme-Tarım İşlerinde-Mekanik işlerde-Genel Korumada Vs.


Astar Malzemesi: 10-G  % 100 PAMUK İPLİĞİ

Kaplama Malzemesi: Nitril & %100 Doğal Nitril  Kaplama


Kategori SertifikasyonCAT II          2 1 2 1

Takviye Bölümü ELİN ÜST KISMI YUMRUK KISMI ve ACUÇ İÇİ KAPLAMA TAKVİYELİ


Kullanım Alanları

Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, kağıt ve kağıt ürünleri imalatı, demir, çelik ve metal ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, uçak, demiryolu, otomotiv gibi ulaşım yolu imalatları, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, cam ve cam ürünleri imalatı sırasında kavrama gerektiren işlerde ve mekanik çalışmalarda kullanım için uygundur.


 Özellikler

Bu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu polyester astarı sayesinde daha konforludur. Nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.