Menu
Alışveriş Sepetim

İş Elbiseleri

Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wpAğır iş ortamları için üretilmiş soğuk mekanlarda kullanılabilen bir kumaş çeşididir. Ağırlık    : 390 gr/m2Karışım  : %100 PamukDokuma : 3/1Kargo cepliDiz altı reflektörlüMetal aksesuar detaylı ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp16/12 Gabardin kumaş çok cepli,  çok yönlü kullanımlı iş takımıRenk: Gri – lacivert  DETAYLI·         Mont, fermuarlı ön kapama üzeri pat  ·     &nbs..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp7/7  Gabardin İş Takımı, Reflektörlü, Kapitoneli KışlıkRenk: Gri – lacivert  DETAYLI ·         Mont, fermuarlı ön kapama üzeri pat  ·     &..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wpÖn fermuarlıYan lastikli kemer bel7 köprülü düğmeli fermuarlıSağ körüklü yan cepsol tornavida cep2 yan cep 1 arda cep Biye detaylı 10 adet  ve ve katları olarak toplu siparişler alınmaktadır.&..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wpSU GEÇİRMEZ,NEFES ALABİLİR, rüzgar geçirmez  3 KATLI FONKSİYONEL softshell  KUMAŞ Önü fermuarlı Yanlarda fermuarlı cepler Göğüste yandan fermuarlı cep Kumaş: Softshell: %96 Polyester, %4 Elastan10 ve k..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp16/12 gabardin kumaştan imal edilmiş yazlık modeldir.Ön yanlarda 2 adet cebi bulunmaktadır.Sol yanda kapaklı bir cep bulunmaktadır.Sağ arkada 1adet ve sağ yanda kumpas cep bulunmaktadır.Pantolonun ön tarafı, kasık kısmından ayak ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp16/12 Gabardin kumaş çok cepli,  çok yönlü kullanımlı iş takımıRenk: Lacivert – GRİ DETAYLI·         Mont, fermuarlı ön kapama üzeri pat  ·      &nbs..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp 7/7 Gabardin İş Takımı, Reflektörlü, Kapitoneli Kışlık Renk: Lacivert – GRİ DETAYLI·         Mont, fermuarlı ön kapama üzeri pat  ·       ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp16/12 Gabardin Mont, Robalı·         Mont, fermuarlı ön kapama üzeri pat ( pat, yaka ve etekte oksit çıt çıt ile kapanmaktadır.)·         Mont, sağ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp 7/7 Gabardin İş Takımı, Reflektörlü, Kapitoneli Kışlık ·         Mont, fermuarlı ön kapama üzeri pat ( pat, yaka ve etekte oksit çıt çıt ile kapanmaktadır.)·   &n..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wpÖnü fermuarlıÖn sağ ve solda üstten cepler Sağ yandan kumpas cebiKumpas cep üzeri küçük cepSol yanda kapaklı kargo cebiDiz altı tek sıra reflektör bulunmaktadır 10 adet  ve ve katları olarak toplu..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın -> https://bambi.vip/wp%65 Polyester%35 245 gr / m² Cotton harmandan karışım kumaş ile üretilmiştir.Önü fermuarlıdır.Bel arkası lastiklidir.Önde körüklü kapaklı cepler bulunmaktadır.Sol yanda körüklü çift kargo cep mevcuttur.Sağ yanda kumpas ceplidir...
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 119 (10 Sayfa)