Menu
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Bambina Tekstil Kurumsal

 

Kaliteli, şık ve güvenilir alanında hizmet veren şirketimiz, iş dünyasının birçok alanında hizmet vermektedir.Özel üretim ve tedarik anlamında güvenilir, hızlı ve kaliteli ürünlerle güleryüzlü çalışanlarımızın her zaman yanında yer alıyoruz. İş dünyasında önemli bir yer olan tekstil alanında çok büyük bir yere sahibiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yola çıkararak, çeşitliliğimizi kalite standartları ile eş anlamda genişletmekteyiz. Tasarım, Kalite ve hızlı teslimat ile Bambina Tekstil olarak bu alanda hızlı ve kaliteli bir şekilde ön plana çıkmış bulunmaktayız.

 

Kalite ve Çeşitli Ürünlerimiz Nelerdir?

 

İŞ ELBİSELERİ

 

Hizmet sektörünün geniş iş olanağı olduğu bu alanda kalite ve şıklığı bir arada sunmaktayız. Gerek Otel Personel Kıyafetleri, Garson Kıyafetleri, İş Takımları olsun şıklık ve kaliteyi bir arada sunmaktayız. İnşaat sektöründe bulunan Reflektör İkaz Yeleği ,Otel ve restaurant gibi bir çok yemek konusunda hizmet veren iş lerleri aşçıların ihtiyaç duyduğu Ribbon Aşçı Ceketi gibi bol ürün çeşitliliği ile iş sektöründe yılların birikimi ile hizmet sunmaktayız.

 

MEDİKAL KIYAFETLER

 

Belkide hayatımızın en önemli iş sektörü olan Medikal sektöründe hayatımıza dokunuşlar yaparak bizi hayata döndüren, Cerrah, 112 Personelleri gibi çok değerli arkadaşlarımızı Bambina Tekstil olarak biz hizmet vermekteyiz. 112 Personelinin kullandığı Paramedik 112 Acil V Yaka, 112 Acil Yazlık Pantolon, Cerrahlarımızın kullandığı Likralı Cerrahi Takım, Desenli Yarasa Kol Cerrah gibi ürün çeşitliliği ile Medikal İş bünyesine de Firmamız tarafından kaliteli ve şık tasarımları ile hizmet sunmaktayız.

 

İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI

 

İş sektörünün belkide en tehlikeli kolu olan İnşaat Sektörü oluşturmaktadır. Hayati öneme sahip bu iş kolunda işçilerin güvenliği bizim için çok büyük bir öneme sahiptir. Kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğimiz ile hizmet vermekteyiz. Bunlardan Bazıları Elektirikçilerin Kullandığı Regeltex Classe-04 Eldiven, Regeltex Classe-04 Eldiven İnşaatçılarımızın kullandığı Vidalı Baret, Baret,Barete Takılır Tip Sipe yüksek seste çalışan işçilerimizin kullandığı 3M Optime-II Başbantlı, 3M Optime-I Başbantlı K veQuiet Kulak Tıkacı gibi işçilerimizin güvenliğini sağlayan yüzlerce ürün mevcuttur.

 

OKUL GİYİM / CÜBBE & KEP

 

Sadece hizmet sektörü ile değil aynı zamanda Kolej Mot, Öğretmen Önlükleri, Cübbe & Kep ve Kolej Kıyafetleri alanınada kaliteli ve şık tasarımları ile hizmet vermekteyiz.

 

Kolej Mont

 

Özel Kolejlere şık ve içinizi ısıtacak kalitesi ile Kolej Mont 552 hizmet vermekteyiz.

 

Öğretmen Önlükleri

 

Çocuklarımızı güvenle emanet ettiğimiz, çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için eğitim veren öğretmenlerimiz içinde Kısa Boy Ceket Yaka Önlük, Uzun Boy Ceket Yaka Önlük, Kısa Boy Yaka Önlük ve Uzun Boy Hakim Yaka Önlük gibi çeşitli ve şık tasarımları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

 

Yılların verdiği tecrübe, bilgi ve birikimle geçmişten günümüze kadar birçok iş koluna hizmet vermekteyiz. Yerel Olarak Adapazarı/SAKARYA şehrimize daha sonra da Ülkemizin çeşitli Şehirlerine bu hizmeti ve kaliteyi bütün ülkeye ve daha sonra Yurtışına kalite ve hizmeti sunmaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

Genişlettiğimiz ürün çeşitliliğini aynı kalite ve şıklıktan ödün vermeden sizlere her zaman güvenilir bir hizmet sunmak. Teknoloji alanının gelişmesi ve hızla hayatımıza giren İnternet sektöründe bizde yerimizi alıp sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet anlayışı sunmaktır. Güleryüzlü çalışanlarımız, kaliteden ödün vermeyen hizmet sektörümüz ile her zaman daha kaliteli ve şık tasarımları ile iş sektörüne Gerek Yurt içi Gerekse Yurt dışında öncü bir firma olarak hizmet vermektir.

 

KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZE ULAŞIN

 

Ürünlerimizi size hızlı bir şekilde ulaştırmak için www.bambina.com.tr adresimizi yada bizi Facebook, İnstagram  adreslerimizi takip ederek hizmet sektörümüz hakkında hızlı ve güvenilir bir şekilde takip edip bilgi alabilirsiniz