Menu
Alışveriş Sepetim

Garanti ve İade ŞartlarıBambina Tekstil alışveriş sitesi olan www.bambina.com.tr üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız. Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 

 

1. Cayma Hakkı
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren otuz (30) güne kadar iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Ürünü kullanmış ya da yıkamamış iseniz on dört (14) gün içerisinde iade veya değişim sağlayabilirsiniz. Ancak bu süreçte üründe hiçbir değişiklik yapılmamış olması gerekmektedir.

Müşteri talebi ile forma üzerine isim, logo gibi işlemeler yapılması durumunda, forma kişiye özel hale geldiği için iade ve değişim yapılamamaktadır.
Kullanıcı hatası nedeniyle (yanlış renk, beden, adet seçimi vs.) iade ya da değişimi yapılmak istenen ürünün kargo masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır. Bu nedenle, yüksek kargo bedeli ödememek için, ürünü Yurtiçi ile gönderebilirsiniz. İadenizi yaparken 290430327 numaralı Bambina İade Kodunu kargo yetkilisine iletiniz.

Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek, fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@bambina.com.tr adresine gönderiniz. Bambina Tekstil iletişim kanallarımıza gönderdiğiniz e-mail veya faksın iletilmesi sonrasında sizinle temasa geçecek, ürünlerin iade süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.

 

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak, ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kozmetik, kişisel ürünler, iç giyim ürünleri için iade şartları: ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır. Ürünün iadesi, ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

3. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@bambina.com.tr adresine gönderiniz veya Bambina Tekstil iletişim kanalları ile irtibata geçiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.